Naše portfolio

PLOTY

PLOTY

Provádíme komplexní realizace plotů na zakázku dle přání a požadavků zákazníka. Náš odborný personál, s dlouholetými zkušenostmi v oboru stavby a montáže plotů, je zárukou kvalitně odvedené práce. Ploty mají široké vyrržití, a to nejen k zabezpečení a ochraně majetku a osob.
PRŮMYSLOVÁ VRATA

PRŮMYSLOVÁ VRATA

Sekční průmyslová vrata můžeme nabídnout v několika provedeních a typech. Jsou dobrou volbou i pro vytápěné prostory firem, kdy silné ocelové sendvičové panely zaručí vynikající tepelně izolační vlastnosti, nebo pomůžou tam, kde je zapotřebí zajistit maximální propustnost světla. Všechny typy sekčních vrat dokážeme navrhnout na míru Vašim požadavkům a dispozicím.
BRÁNY A ZÁVORY

BRÁNY A ZÁVORY

Naše firma svým zákazníkům poskytuje komplexní služby při realizaci posuvných i křídlových bran a závor. Tento sortiment nejen, že vyrábíme a dodáváme, ale i montujeme. Nemusíte se tak obávat, že byste na námi dodané zboží museli shánět dodatečnou montáž. Vše zajistíme za Vás
RYCHLOBĚŽNÁ VRATA

RYCHLOBĚŽNÁ VRATA

Rychloběžná vrata se běžně používají nejen ve vnitřních prostorách firem, ale i jako venkovní závěra. Optimalizují dopravní toky, zlepšují klima v prostorách a také se podílí na úsporách energie. Tento typ vrat je využíván zejména pro skladové prostory, supermarkety či výrobní haly. Efektivně nastavené zavírání umožňuje rychlé přesuny osob a nákladů skrz vrata.
PROTIPOŽÁRNÍ VRATA

PROTIPOŽÁRNÍ VRATA

Požární vrata jsou vysoce účinná a velmi žádaná zařízení, jejichž hlavním úkolem je oddělení požadovaných úseků prostor a v případě požáru zabránění rozšíření ohně. Při požáru se automaticky zavírají a mají další specifika, která vyplývají z požadavků požární zprávy objektu a z platných norem.
SERVIS

SERVIS

Dokážeme pro Vás navrhnout a úspěšně zrealizovat nejen průmyslová či garážová vrata (rolovací, sekční, výklopová, a jiná), ale i vjezdové brány, závory či kompletní vjezdové systémy. Součástí našeho nabízeného sortimentu jsou i mříže a kovové ploty. Na všechny naše produkty poskytujeme záruku a pravidelný servis.